صفحه اصلی معرفی ما اخبار راهنما و تعرفه درج آگهی تماس با ما
امروز سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶
شبکه آگهی
 
فیبرنوری OM2 از نوع Indoor هلوکیبل آلمان - 66932635
قیمت :  

فیبرنوری OM2 از نوع Indoor هلوکیبل آلمان - 66932635

آلما شبکه نمایندگی رسمی تجهیزات هلوکیبل

یکی از مسائل اساسی در شبکه زیرساخت کیفیت انتقال داده می باشد. یکی از شرکت هایی که به شدت نسبت به این مساله حساس می باشد، شرکت هلوکیبل می باشد. از روی همواره در استفاده از آخرین تکنولوژی ها پیشگام می باشد. همچنین امکان انتقال داده در سرعت ها بالاتر و مسافت های طولانی تر از ویژگی های بارز این کابل های می باشد. از اینرو شرکت هلوکیبل آلمان موفق به ارائه انواع کابل فیبر نوری OM2 شده است، که امکان انتقال داده بر روی بستر 10G را تا فاصله بیشتر از 82 متر را (مخصوصاً در دیتاسنترها) فراهم ساخته است. مشخصات فنی کابل

تلفن واحد تحقیق و توسعه فروش: 669326354

کابل فیبرنوری indoor از نوع OM2 هلوکیبل در تعداد کورهای 4، 6، 8، 12 ،24، 48 و 60 کور رشته Core تولید می شودد. کد کالای این محصول 80045 می باشد: Helucom Fiber optic indoor – G50/125-MM12Core

ویژگی های فیزیکی کابل OM2 Indoor هلوکیبل Helukabel آلمان:

- نوع کور Core Type: به صورت Loose Tube می باشد.

- نوع غلاف به کار رفته: الیاف آرامید

- نوع روکش خارجی کابل: از نوع FRNC می باشد.

- رنگ کابل: زرد می باشد.

- رنج دمای کاری کابل: از 20- درجه تا 60 درجه سانتی گراد می باشد.

این نوع از کابل برای محیط بیرونی outdoor مناسب نمی باشد و مخصوص محیط داخلی indoor مناسب می باشد.

با توجه به سابقه چندین ساله شرکت آلما شبکه در حوزه تجهیزات شبکه زیر ساخت این بار مفتخر است، که انواع فیبرنوری Om2 هلوکیبل با نام تجاری Helucom را به شما مشتریان عزیز ارائه کند. ویژگی های بارز این کابل های شبکه به قرار زیر می باشد:

1- ساخت کشور آلمان که برخلاف اکثر محصولات که ساخت چین می باشد، این محصول در کشور آلمان و با تکنولوژی اروپایی تولید می شود.

2- کیفیت بسیار بالا High Quality در مقایسه با قیمت سایر رقبای اروپایی

3- کلیه کابل ها به صورت FRNC و با روکش LSZH ارائه می گردد.  With LSZH Jackets

همانطور که اشاره گردید کلیه فیبرهای نوری ساخت کشور آلمان می باشد، عملکرد این کابل ها در پروژه ها  بسیار بالاتر از مقادیر ذکر شده در کاتالوگ می باشد. جهت دریافت اطلاعات فنی به لینک زیر مراجعه فرمایید:

www.almanetco.com

لطفاً جهت دریافت اطلاعات فنی این کابل ها به وبسایت آلما شبکه مراجعه فرمایید و یا با تماس با واحد مهندسی فرو ش شرکت آلما شبکه کاتالوگ های فیبرهای هلوکیبل را دریافت دارید.

تلفن های دفتر فروش شرکت آلما شبکه به قرار زیر می باشد:

تلفن تماس: 66932635 66932688

تلفن های واحد فنی:66932635

ایمیل: info@almanet.ir

وبسایت تخصصی شرکت آلما شبکه:

www.almanet.ir

www.helukabel-alma.ir

فروش ویژه پچ پنل فیبرنوری هلوکیبل آلمان.

 

 

تماس با: آلما شبکه   ارسال پیغام به آلما شبکه
 آگهی های دیگر آلما شبکه
 محصولات دیگر آلما شبکه
فیبرنوری OM2 از نوع Indoor هلوکیبل آلمان - 66932635
پریز های P17 صنعتی لگراند با درجه حفاظت IP44 و IP66 در آلما شبکه--66932635
آلمآلما شبکه ارائه کننده تجهیزات لگراند و PKS اشنایدر--66932635ا شبکه ارائه کننده تجهیزات لگراند و PKS اشنایدر--66932635
آلما شبکه ارائه کننده پریزهای IP67 لگراند – تلفن: 66932635
راه حل های مدیریت کابل سقف و کف لگراند (آلما شبکه)--66932635
فروش کابل شیلدار Cat7SFTP شبکه هلوکیبل – آلما شبکه--66932635
آلما شبکه ارائه کننده کابل فیبرنوری OM4 هلوکیبل آلمان-- 66932635
آلما شبکه تامین کننده تکنولوژی FTTH--66932635آلما شبکه تامین کننده تکنولوژی FTTH--66932635
تکنولوژی GPON – آلما شبکه ارائه کننده تجهیزات FTTH در ایران --66932635
معرفی فناوری FTTH – آلما شبکه ارائه دهنده تجهیزات FTTH
فروش کابل شیلدار شبکه هلوکیبل Cat6SFTP – آلما شبکه--66932635
ویژگی های ترانکینگ 50*105 میلیمتر لگراند Legrand – آلما شبکه --66932635
معرفی های واژه های کلیدی در طراحی دیتاسنتر--66932688
معرفی فناوری FTTH – آلما شبکه ارائه دهنده تجهیزات FTTH در ایران-66932635
مرکز داده چیست؟ - شرکت آلما شبکه – 66932635
پریزها و شاخه های صنعتی لگراند فرانسه P17 – آلما شبکه – 66932635
نمایندگی هلوکیبل – پچ پنل فیبرنوری هلوکیبل-66932635
آلما شبکه نمایندگی آنتی ویروس Endpoint 14 سیمانتک-66932635
آلما شبکه ارائه دهنده کلیه محصولات Symantecسیمانتک--66932635
آلما شبکه ارائه تجهیزات شبکه و نرم افزارهای امنیتی Symantec سیمانتک-66932635
نمایندگی هلوکیبل – آداپتور نمایندگی هلوکیبل – آداپتور فیبرنوری SC هلوکیبل-66932635 SC هلوکیبل-66932635
خرید لایسنس آنتی ویروس Symantec نسخه 14 --02166932635
آنتی ویروس Symantec Endpoint Protection 14 --66932635
ویژگی های ترانکینگ 50*105 میلیمتر لگراند Legrand – آلما شبکه --66932635
معرفی ترانکینگ لگراند – آلما شبکه – 66932635خیابان کارگر شمالی – خیابان نصرت – نبش کوی بنده ای پلاک2 واحد 17
معرفی ترانکینگ لگراند – آلما شبکه – 66932635
فروش وفروش ویژه ترانکینگ 50*150 لگراند Legrand در آلما شبکه--66932635یژه ترانکینگ 50*150 لگراند Legrand در آلما شبکه--66932635
فیبرنوری OM3 هلوکیبل – آلما شبکه - 66932635
فروش فیبر نوری هلوکیبل آلمان – آلما شبکه- 66932635
فروش ترانکینگ دو طبقه 50*150 اشنایدر – آلما شبکه--66932635
شرکت آلما شبکه عرضه کننده ترانکینگ PVC (پلاستیکی) فرانسوی --66932635
فروش ترانکینگ 50*150 لگراند با کد 10427 آلما شبکه--66932635
فروش کابل شبکه هلوکیبل Helukabel – آلما شبکه -66932635
آلما شبکه ارائه کننده راه حل های FTTB --66932635
ممعرفی تکنولوژی پهنای باند FTTH توسط آلما شبکه--66932635عرفی تکنولوژی پهنای باند FTTH توسط آلما شبکه--66932635
راه اندازی راهکارهای فیبر نوری FTTB و FTTH توسط آلما شبکه--66932635
آلما شبکه ارائه کننده راهکارهای فیبرنوری FTTH --66932635آلما شبکه
 درخواست های آلما شبکه
 گالری تصاویر آلما شبکه
 
 
آخرین کاربران تایید شده لینک های مرتبط ارتباط با ما
آدرس :  تهران خیابان لاله زار نو بالاتر چهاراه منوچهری پلاک ششصد و بیست 
تلفن :  02166708618 ,  02166712496
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح