صفحه اصلی معرفی ما اخبار راهنما و تعرفه درج آگهی تماس با ما
امروز شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷
شبکه آگهی
 
نماینده رسمی پی ال سی فاتک درتهران وشهرقدس
گروه کالایی : تجهیزات برق صنعتی
 
آدنا صنعت پيشرو در فروش تجهيزات و اجراي پروژه هاي اتوماسيون صنعتي
شركت مهندسي و بازرگاني آدنا صنعت با هدف پشتيباني و ارائه خدمات فني به صنايع كشور فعاليت خود را شروع كرد. اعتماد به خدمات با كيفيت برتر ، بكارگيري كارشناسان برجسته و مسئوليت در مقابل مشتريان و همچنين سوابق روشن مديران اين مجموعه در اجراي پروژه هاي بزرگ صنعتي و ارائه راه حل هاي كاربردي و انتخاب مناسبترين تجهيزات در اجراي پروژه از مهمترين دلايل رشد مداوم شركت پس از تاسيس بوده است.
زمينه فعاليت هاي شركت مهندسي و بازرگاني آدنا صنعت:
1- واحد بازرگاني و فروش
2- واحد اجراي پروژه
3- واحد آموزش
واحد بازرگاني و فروش:
فعاليت هاي اين واحد در زمينه فروش محصولات به پشتوانه واحد فني و مهندسي اين شركت جهت ارائه بهترين پيشنهاد مالي و فني و تحويل به موقع كالا و پشتيباني فني و خدمات پس از فروش محصولات ميباشد. اعتبار آدنا صنعت سوابق درخشان شركت در صنايع كشور و رضايتمندي خريداران محصولات مي باشد.
 
محصولات شركت آدناصنعت:
 
1- PLC ( Fatek & Delta & Siemens & Co trust )
2- Mini PLC ( Lotek & Logo & Array)
3- HMI ( Panel Master & King view & Hitech & Delta )
4- Inverter ( Sinee & Invt & Delta & Sunfar & Ls & Santerno )
5- Servo ( Estun & Delta & Mecapiyon )
6- Power supply (Mean well & Acro & GE )
7- ESP ( Energy saving Pakage )
8- EMS ( Energy Management System )
9- BMS ( Building Management System )
10- Sensor ( Pressure BD, Loopcoil, Load cell )
***** RFID *****
 
واحد اجراي پروژه:
شركت آدنا صنعت آمادگي خود را جهت اجراي پروژه هاي اتوماسيون صنعتي در صنايع مختلف به شرح زير اعلام مي نمايد:
• صنايع بسته بندي
• صنايع كاغذ و كارتن
• صناسع نساجي
• صنايع ماشين سازي
• صنايع ماشين ابزار
• صنايع سيم و كابل
• صنعت مصالح ساختماني
• دستگاه هاي برش
• صنعت نفت
• صنعت تهويه و فن ، هواي فشرده
• صنعت شيشه سازي
• معادن و كارخانه هاي سنگبري
• صنايع پلاستيك و پليمر
• صنايع خودرو سبك و سنگين
• قطعه سازي خودرو
 
برخي از سوابق كاري شركت آدنا صنعت در اجراي پروژه هاي اتوماسيون صنعتي:
شركت كاله آمل ، ايران خودرو ديزل ، پگاه تهران ، مانيزان ، موتوژن تبريز ، سيمان سپاهان اصفهان ، ايدم تبريز ، شرق صنعت ، بيستون ، دامداران ، حداد ماشين ، آب معدني دماوند ، جهان پك ، پاتريك ، سيم و كابل اوليايي ، صنايع ظفر ، كارتن سازي باكو ، بستني پاندا اربيل عراق ، ميزهاي اتوماتيك مربوط به CNC و ليزر و...
نياز به كنترل كننده هايي با هزينه كمتر، كاربرد متنوع تر و سهولت استفاده بيشتر، منجر به توسعه كنترل كننده هاي قابل برنامه ريزي شد و از آنان به طور گسترده اي در كنترل فرآيندها و ماشين آلات استفاده گرديد.
 
PLCها د رآغاز به عنوان جانشيني براي سيستمهاي منطقي رله اي و تايمري غيرقابل تغيير توسط اپراتور طراحي شدند تا به جاي تابلوهاي كنترل متداول قديمي استفاده شوند. PLCها توانستند سهولت استفاده و قابليت انعطاف پذيري زياذي را به سيستم هاي كنترل ارزاني دارند. اين كار به وسيله برنامه ريزي آنها و اجراي دستورهاي منطقي ساده كه اغلب به شكل دياگرام نردباني(Ladder Diagram)است، صورت مي كيرد. PLCها داراي يك سري توابع دروني از قبيل: تايمرها ، شمارنده ها و شيفت رجيسترها مي باشند كه امكان كنترل مناسب را، حتي با استفاده از كوچكترين PLCنيز، فراهم مي آورند.
 
 
 
يك PLCبا خواندن سيگنالهاي ورودي، دريافتي از پروسه مورد نظر ،كار خود را شروع كرده و سپس دستورهاي منطقي (كه قبلا برنامه ريزي شده و به حافظه منتقل شده است) را بر روي اين سيگنالهاي ورودي اعمال مي كند و در پايان ، سيگنالهاي خروجي مطلوب را براي راه اندازي تجهيزات و ماشين آلات پروسه توليد ارسال مي نمايد.
 
معرفي و تاريخچه FATEK
 
FATEK Automation Corporationتوسط گروهي از محققان در سال 1992 تاسيس شد و هم اكنون از توليد كنندگان برتر و خوش نام كنترلرهاي منطقي قابل برنامه ريزي(PLC)در تايوان مي باشد. توجه اين شركت به كيفيت و كارآيي بالا و طراحي فشرده در زمينه PLCباعث محبوبيت روزافزون FATEKدر بازار اتوماسيون صنعتي شده است.
 
هدف FATEKايجاد اعتماد به نام تجاري و علاقه مندي مشتريان به آن مي باشد. از آنجاييكه پيشرفت بر محور گسترش تكنولوژي و مديريت كيفيت را دنبال مي كند، همواره تلاش بر ارايه محصولات با كيفيت بالا و قيمت رقابتي را دارد و اعتبار و شهرت FATEKدر دهه گذشته نتيجه اين تلاشها مي باشد.
 
مشخصات شركت
 
تا به امروز FATEKسهم قابل توجهي از بازار PLCرا به خود اختصاص داده است و بخش بزرگ فروش به بازار جهاني از طريق نمايندگان فروش در سراسر جهان صورت مي پذيرد كه به دليل امكان سرويس دهي بهتر به مشتريان در محل حضور نمايندگان از استقبال قابل توجهي برخوردار شده است. نرخ رشد فروش FATEKهمواره صعودي بوده و با توجه به ركود اقتصاد جهاني در سالهاي اخير توانسته سهم بازار و سود دهي خود را حفظ نمايد.
 
مزيت رقابتي
 
تكنولوژي پيشرو System on Chip(SoC)در زمينه توليد PLCباعث نوآوري و تمايز اصلي FATEkنسبت به ساير رقبا در بازار شده است و توليد محصولات با كيفيت بر پايه تحقيق و توسعه عامل استقبال مصرف كنندگان از محصولات شده استسري FBs
 
طراحي تراشه PLCسري FBsبر پايه فناوري SoC(System On Chips)توسط كارشناسان FATEKصورت گرفته است. اين تراشه داراي بيش از 120،000گيت مي باشد كه امكانات قدرتمندي مانند واحد پردازش مركزي (CPU,HLS)، پورتهاي ارتباطي، ورودي و خروجيهاي سرعت بالاي سخت افزاري، كنترل مكان NCو ورودي هاي سرعت بالاي وقفه(Interrupt)را دارا مي باشد. سري FBsقابليت بالا و اطمينان را با قيمتي رقابتي به ارمغان مي آورد.
 
دستورات قدرتمند با كاربري آسان
 
سري FBsداراي بيش از 300 دستور براي خواسته هاو كاربردهاي مورد نظركاربران مي باشد. اين دستورات داراي امكانات مختلفي مي باشندكه امكان نوشتن برنامه هاي پيچيده را كه در PLCهاي ديگر نياز به استفاده از دستورات متعدد مي باشد ،به سادگي فراهم مي نمايد. همچنين جهت افزايش قابليت فهم برنامه، ورودي و خروجيهاي هر دستور داراي نشانه مخصوص به خود بوده و محتواي هر متغيير نيز نمايش داده مي شود. جهت كاربردهاي پيشرفته مانند شبكه نمودن PLCها، كنترل PID، كنترل مكان NCو ... دستورات مناسب و قدرتمندي پيش بيني شده است.
 
گستره كامل تجهيزات جانبي
 
علاوه بر 204 مدل ماژول اصلي(Main Unit)كه در سري FBsوجود دارد، 65 ماژول گسترش انواع I/Oنيز در اين سري تعبيه شده است. اين ماژولها شامل ورودي و خروجيهاي ديجيتال و آنالوگ، نمايشگر 7,16 Segment، ماژولهاي دما ترموكوپل و RTD، لودسل، HMIو ... مي باشند.
سري B1,B1z
 
FATEKبا پشتوانه 20 سال تجربه و تكنيك پيشرفته در زمينه اتوماسيون صنعتي، اقدام به عرضه نسل جديد PLCبا نام سري B1نموده است. در اين سري از تكنولوژي پيشرفته SoCاستفاده شده است كه امكانات قدرتمندي شامل واحد پردازش مركزي (CPU, HLS)، شمارنده/تايمر سرعت بالاي سخت افزاري، كنترل مكان NC، پورتهاي ارتباطي، حافظه FLASHو SRAMدر تراشه BGAكوچكي گنجانده شده است. اين حركت آغاز پيشرو شدن FATEKدر زمينه توليد و عرضه micro PLCمي باشد.
 
كوچك و توانمند
 
بدليل جاي گرفتن قسمتهاي زيادي از سيستم در تراشه اصلي، امكان يكي شدن بردهاي پردازنده و I/Oدر يك مجموعه فراهم شده كه در نتيجه ابعاد PLCبه صورت قابل توجهي كاهش پيدا كرده است.
 
ساختار قدرتمند با كاربري ساده
 
ساختار سري B1بر اساس سري پر فروش FBsمي باشد و دستورات موجود در سري B1با توجه به نياز كاربر و سادگي كاربرد از ميان پر كاربردترين و سودمند ترين امكانات سري FBsبرگزيده شده اند.
 
قيمت رقابتي
 
به كارگيري تكنولوژي SoCو استفاده از برد دولايه، هزينه تمام شده را در اين سري بسيار پايين آورده است. تجربه چندين ساله FATEKدر زمينه ارايه PLCمحصولي با قيمت رقابتي و مورد علاقه مصرف كنندگان را به وجود آورده است.
 
كيفيت و قابليت اطمينان بالا
 
طراحي بي نظير سخت افزار ، تكنولوژي قدرتمند SoCو همچنين به كارگيري قطعات با كيفيت بالا و كنترل كيفيت سختگيرانه FATEKمحصولي با كيفيت و قابلبت اطمينان بالا را به ارمغان آورده استFATEK PLC
 
FATEK Automation از بزرگترين توليدكنندگان PLC در تايوان و شرق آسياست. FATEK از سال 1992 با توليد سري FB فعاليت خود را آغاز نموده و در سال 2003 با عرضه سري پرفروش FBs كه از تكنولوژي SOC بهره مي‌برد سهم قابل توجهي از بازار اتوماسيون را به خود اختصاص داده است. همچنين FATEK در جهت پوشش هر چه بيشتر بازار كنترلرهاي مقياس كوچك اقدام به ارائه سري B1/B1Z با قيمتي رقابتي در سال 2011 نموده است. از جمله خصوصيات FATEK مي‌توان به نوآوري كيفيت و قابليت اطمينان بالا اشاره نمود.
 
كنترل پيشرفته سه محور
كنترل همزمان (interpolation ) به صورت محور خطي، دو دايره‌اي و سه محور حلقوي
سازگار با M-Code-G-Code
خروجي پالس تا 500KHZ
جانشين كنترلرهاي CNC وNC با قيمت و امكانات مناسب
 
امكانات سري FBS
CPU كنترل NC نوع MN ،CPU اقتصادي نوعMA ، CPU پيشرفته نوع MC
سرعت پردازش S 0.33 جهت اجراي هر دستور
دستورات قدرتمند با كاربري آسان
امكان گسترش تا 512 ورودي/خروجي ديجيتال
امكان گسترش تا 128 ورودي/خروجي آنالوگ (با دقت 14 بيت)
پشتيباني از 32 كانال دما (ترموكوپل و RTD )
داراي 4 محور ورودي و خروجي پالس سرعت بالا تا 200KHZ سري
MC و KHZ 920 سري MN
دستورات قدرتمند جهت Position Control و كاربردهاي سروو كنترل
پشتيباني از 32 حلقه PID بدون نياز به سخت افزار خاص
پورت‌هاي ارتباطي متنوع با امكان گسترش تا 5 پورت شامل USB.RS-485.RS-232.Ethernet وGSM
تايمر سرعت بالا با دقت 0.1ms
گستره كامل تجهيزات جانبي شامل انواع ماژول ‌هاي ديجيتال و آنالوگ و لودسل و پورت هاي ارتباطي و . . .
 
امكانات B1/B1Z
قيمت رقابتي ،كوچك و توانمند، كيفيت و قابليت اطمينان بالا، ساختار قدرتمند با كاربري ساده
انواعCPU ها: 40،32،24،20،14،10 ورودي و خروجي
ورودي/خروجي ديجيتال 80امكان گسترش تا
امكان گسترش تا 6ورودي/خروجي آنالوگ و دما با دقت 12 بيت
داراي ورودي و خروجي ‌هاي پالس سرعت بالا تا 50KHz
گسترش تا 3 پورت ارتباطي شامل RS-485،RS232 وEthernet
امكان اتصال ماژول حافظه (Memory Pack ) 
 
 
 
 
 
 
 
 
تماس با: شرکت آدناصنعت   ارسال پیغام به شرکت آدناصنعت
 آگهی های دیگر شرکت آدناصنعت
نماینده رسمی پی ال سی فاتک درتهران وشهرقدس
 محصولات دیگر شرکت آدناصنعت
 درخواست های شرکت آدناصنعت
 گالری تصاویر شرکت آدناصنعت
 
 
آخرین کاربران تایید شده لینک های مرتبط ارتباط با ما
آدرس :  تهران خیابان لاله زار نو بالاتر چهاراه منوچهری پلاک ششصد و بیست 
تلفن :  02166708618 ,  02166712496
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح